Wygraj bilet na „Improwizowany Show” w WCK

0
konkurs improwizowany show

Do wygrania jedna wejściówka dla dwóch osób na Improwizowany Show w Wodzisławskim Centrum Kultury, który odbędzie się 8 grudnia o godz. 18:00.

Improwizowany Show

- reklama -

Śmieszny skecz można stworzyć na żywo, bez przygotowania – przekonasz się o tym w Wodzisławskim Centrum Kultury podczas komediowego wieczoru z teatrem improwizacji „To Mało Powiedziane”.

„Improwizowany show” to skecze tworzone na żywo do sugestii publiczności. Nic nie jest przygotowywane wcześniej, nie zobaczysz tutaj powtarzalnych żartów ani scenariusza. Co więcej, sam będziesz miał wpływ na tworzenie komediowych scenek. Będzie nieprzewidywanie, zabawnie i niepoprawnie! Teatr improwizacji „To Mało Powiedziane” wystąpi przed wodzisławską publicznością po raz drugi. Wszystko dzieje się na żywo i za każdym razem pojawiają się inne sugestie, więc nie ma dwóch takich samych spektakli. Daje to pewność, że nikt inny nigdy nie zobaczył i nie zobaczy tego, co publiczność tego dnia w Wodzisławskim Centrum Kultury.

– To będzie kolejne spotkanie z artystami Teatru Improwizacji „To Mało Powiedziane” na deskach WCK. Wrześniowy spektakl cieszył się niemałym zainteresowaniem i jestem przekonany, że również grudniowy będzie doskonałą propozycją na zimowy wieczór – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Konkurs na łamach portalu Facebook

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwa proste kroki:
1. Polub naszą stronę na facebooku ( tutaj )
2. Pod konkursowym postem ( tutaj ) odpowiedz w komentarzu na pytanie:
Dlaczego chcesz zobaczyć występ Improwizowany Show?

Konkurs potrwa do 7  grudnia do 12:00. O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń – zwycięzca konkursu wybrany zostanie przez redakcję na podstawie najciekawszej, najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Nazwisko osoby, która otrzyma darmową wejściówkę na występ, zostanie podane w portalu społecznościowym Facebook, na profilu raciborz.com.pl, 7 grudnia po godz. 12:00.

W konkursie może wziąć udział każda osoba powyżej 18. roku życia, która posiada profil w serwisie facebook.com. Warunkiem bezwzględnym do uczestnictwa i otrzymania nagrody jest posiadanie profilu z danymi zgodnymi z prawdą.

W przypadku wygranej, zaproszenie nie podlega wymianie na jego wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga organizator.

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

/kc/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here