Teatr Senioralne Forte gościł na antenie TVP1

0
Teatr Senioralne Forte z Kuźni Raciborskiej
Teatr Senioralne Forte z Kuźni Raciborskiej. Fot. TVP

Artyści z Kuźni Raciborskiej wraz z wnukami i prowadzącymi teatr śpiewali kolędy i opowiadali o tradycjach bożonarodzeniowych na Śląsku.

Za sprawą prowadzących Teatr Senioralne Forte w Kuźni Raciborskiej, Teresy Okaj i Łukasza J. Porwoła, jego artyści wraz z wnukami zostali zaproszeni do programu „Studio Raban” emitowanego na antenie TVP1, gdzie wspólnie przy wigilijnym stole śpiewali kolędy, wcześniej opowiadając o obyczajach i tradycjach bożonarodzeniowych na Śląsku. Młodzież pięknie recytowała wiersze o Dzieciątku, opłatku i magicznej choince. Spotkanie z ekipą TVP, na czele z redaktor Patrycją Felińską, odbyło się 13 grudnia w domu Państwa Róży i Stefana Czechów, którzy z radością na tę okazję udostępnili swoje domowe zacisze.

- reklama -

W spotkaniu udział wzięli: Eugeniusz Bocheński, Jan Chlebowski, Anna Czech, Krzysztof Czech, Róża Czech, Stefan Czech, Sara Janosz, Antoni Januszkiewicz, dyr. MOKSiR-u Anna Kijek, Emilia Kijek, Jakub Kijek, Helena Kojder, Krystyna Kojder, Mirosława Kojder, Tadeusz Mikiewicz, Teresa Okaj, Łukasz J. Porwoł, Jan Pyszny, Brygida Sokół, Grażyna Stępniak, Anna Zawada, Jadwiga Zawada.

Materiał dostępny jest na stronie vod.tvp.pl/video/studio-raban,22122018,40240992 (początek 00:09:55) lub na teatrsenioralneforte.theatrumartes.pl.

oprac. /kp/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here