Konkursowe nagrody uczniów I LO w Raciborzu

LO 1 nagrody uczniów Racibórz (3)
Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu

W gabinecie pani dyrektor Marzeny Kacprowicz uczniowie odpakowali prezenty, jakie zdobyli w ostatnich konkursach i olimpiadach.

Laureaci Olimpiady Wiedzy i Wartości w Sporcie otrzymali: Michał Nosal iPhona oraz bon do Decathlonu o wartości 300 zł, Marek Nowakowski plecak. Obaj chłopcy dostali także kalendarze ze zdjęciami sportowców i autografem Roberta Lewandowskiego. Dzięki laureatom i pozostałym finalistom w składzie Oliwia Błaszczok, Sandra Gajda, Ania Kacprowicz oraz Paweł Gruszka i Szymon Plewa szkoła otrzymała worek piłek sportowych.

- reklama -

LO 1 nagrody uczniow Raciborz (8)

W gronie laureatów IV Konkursu Dziennikarsko-Fotograficznego „Jestem w gazecie” znalazły się uczennice klasy dyplomowej Liceum Plastycznego. Marta Migacz, która zdobyła I miejsce, otrzymała m.in. drona, Dorota Maciaszek zestaw do gier (Zestaw Gamingowy 4w1), a Oliwia Szymkiewicz dysk zewnętrzny. Fotografia Zuzi Walesiewicz zatytułowana “We dwoje” została wyróżniona poprzez publikacją w magazynie konkursowym “Jestem w gazecie”. Marta Tambor i Szymon Mucha otrzymali również dyplomy uznania.

/fot. Gabriela Habrom-Rokosz oprac. kc/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here