Podczas ferii zwiedzimy Zamek Piastowski za darmo

0
Zamek Piastowski
Zwiedzanie Zamku Piastowskiego w ferie będzie bezpłatne.

Kolejny już raz Zamek Piastowski w Raciborzu przygotował dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych Dni Otwarte. Przez cały okres zimowych ferii w województwie śląskim, od 11 do 24 lutego, dawną siedzibę Piastów będzie można zwiedzać bezpłatnie. Poznajcie zasady zwiedzania!

W okresie ferii, zamek oraz Punkt Informacji Turystycznej będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00, natomiast w weekendy od 10.00 do 18.00. Zwiedzanie co pełną godzinę z przewodnikiem. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny: +48 32 700 60 52 lub mailowo: [email protected]

- reklama -

Mimo, że przez dwa tygodnie zwiedzanie zamku będzie darmowe, zapraszamy do naszego Punktu Informacji Turystycznej, który oferuje nie tylko książki, ale również magnesy, breloczki, pamiątkowe torby, pocztówki, znaczki turystyczne i inne gadżety, a do tego darmowe ulotki i mapki. PIT na Zamku Piastowskim w Raciborzu jest miejscem, gdzie w wydawnictwa regionalne i gadżety mogą się zaopatrzyć nie tylko turyści, ale również wszyscy raciborzanie. Często szukamy czegoś, co moglibyśmy wręczyć komuś w prezencie. Nieraz odwiedzamy raciborzan rozsianych po całym świecie. Dla nich taka pamiątka ma duże znaczenie. Co ważne Punkt Informacji Turystycznej czynny jest również w weekendy i święta.

/EmZet/
#Zamek Piastowski

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here