34-letni raciborzanin zginął na torach kolejowych w Markowicach [ZDJĘCIA]

Pod kołami pociągu zginął 34-letni mieszkaniec Raciborza

Raciborscy policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku kolejowego. Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:20 w rejonie Markowic. W wyniku potrącenia przez pociąg osobowy śmierć na miejscu poniósł 34-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18:20, na szlaku kolejowym w pobliżu mostu przy ulicy Nad Koleją. Według wstępnych ustaleń policjantów, przejeżdżający pociąg potrącił mężczyznę, który nagle pojawił się przed lokomotywą na torach. Potrącony 34-letni mieszkaniec Raciborza zginął na miejscu. Dokładne okoliczności wypadku zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym przez raciborskich śledczych.

- reklama -

Ten tragiczny wypadek pokazuje, jak niebezpieczne może być przebywanie na torowisku czy przechodzenie przez tory w miejscach niedozwolonych. W starciu z maszyną człowiek ma niewielkie szanse by przeżyć. Jeśli jednak ma odrobinę szczęścia zazwyczaj uszczerbek na zdrowiu, jaki doznaje, jest poważny. Dlatego apelujemy do Państwa o przestrzeganie obowiązujących przepisów i przechodzenia przez tory w miejscach do tego przeznaczonych. W rejonach szlaków kolejowych policjanci, strażnicy miejscy i funkcjonariusze SOK podczas pełnionych służb dyscyplinują osoby, które łamią prawo i narażają siebie na utratę życia.

publ:/EmZet/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here