Młodzi Łamatorzy walczyli w Katowicach [ZDJĘCIA]

0
Młodzi Łamatorzy walczyli w Katowicach
Młodzi Łamatorzy walczyli w Katowicach

Najmłodsi zawodnicy klubu Łamator zdobyli 11 medali podczas kolejnej edycji Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym.

Najmłodsi zawodnicy Raciborskiego Klubu Brazylijskiego Jiu jitsu Łamator znów pokazali dobrą formę. W minioną sobotę wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiej Ligi Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu Sportowym, która odbyła się w Katowicach. Turniej zorganizowany został przez Roan Fight Club Katowice oraz przez Śląski Związek Ju Jitsu.

- reklama -

Impreza zgromadziła 214 zawodników z 19 klubów z Polski i z Czech. Klub Łamator reprezentowało sześcioro młodych zawodników, którzy wywalczyli razem 11 medali. Na uwagę zasługuje fakt, iż dwoje z nich po raz pierwszy w życiu stanęło na zawodniczych matach i udało im się uplasować w strefie medalowej. Zawodnicy Łamatora walczyli w dwóch odmianach walki: Ne Waza – na zasadach brazylijskiego jiu jitsu oraz Fighting bez I fazy na zasadach zbliżonych do judo.

ZŁOTO:
Ignacy Kosmala kat. -41 kg. Fighting U15
Nadia Hajduga kat. -32 kg. Ne Waza U12
SREBRO:
Ignacy Kosmala kat. -41 kg. Ne Waza U15
Nadia Hajduga kat. -32 kg. Fighting U12
Kamil Legan kat. -41 kg. Fighting U15
Kamil Szymiczek kat. -42 kg. Fighting U12
Patryk Szymiczek kat. -30 kg. Ne Waza U10
Patryk Szymiczek kat. -30 kg. Fighting U10
Olivier Roskosz kat. -45 kg. Ne Waza U15
BRĄZ:
Kamil Legan kat. -41 kg. Ne Waza U15
Kamil Szymiczek kat. -42 kg. Ne Waza U12

Ponadto pięciu zawodników grupy młodszej zakwalifikowało się do kadry wojewódzkiej: Szymon Łachowski, Kamil Legan, Jakub Kmiecik, Olaf Jabłonka i Kamil Szymiczek. Klub Sportowy Łamator Racibórz pragnie złożyć podziękowania rodzicom zawodników za pomoc w transporcie, życzliwość i doping, a Miastu Racibórz za wsparcie.

fot. Łamator
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here