
Mężczyzna wyszedł z domu 21 lutego o godz. 9:00 i nie nawiązał kontaktu z rodziną.
W trakcie poszukiwań mundurowi sprawdzili okoliczne szpitale, ośrodki, parki, dworce, przystanki i miejsca, w których mógł przebywać zaginiony. W piątek późnym wieczorem mężczyzna został odnaleziony.
- reklama -
/fot. wodzislaw.slaska.policja.gov.pl publ. c/
- reklama -




![Wieczór literacki z Wojciechem Kassem i „Almanachem Prowincjonalnym” w Strzesze [ZDJĘCIA] Promocja 43. numeru „Almanachu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/almanach-prowincjonalny.jpg)
![Florystyczne inspiracje w bibliotece na Ostrogu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/warsztaty-florystyczne-biblioteka.jpg)










![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)




