
Kamil Karbowiak okazał się najszybszy w XII edycji Biegu Bez Granic na dystansie 10 km.
3 maja w Raciborzu miał miejsce XII Bieg Bez Granic. Trasa biegu głównego o długości 10 km przebiegała ulicami Raciborza. Wcześniej odbyły się biegi towarzyszące: bieg na 5 km, nordic walking i bieg młodzieżowy. Zobacz zdjęcia i wyniki: Bieg Bez Granic: Bieg na 5 km i nordic walking.
W biegu głównym najszybszy okazał się Kamil Karbowiak z Kotwicy Brzeg, który na metę przybiegł z czasem 00:32:03. Drugie miejsce zajął Marcin Ciepłak (00:32:32), trzecie Włoch Roberto Dimiccoli (00:32:39). Wśród kobiet jako pierwsza bieg ukończyła Michalina Mendecka z czasem 00:38:00. Za nią znalazły się Joanna Griman (00:39:28) i Daria Mendecka (00:39:56).
Pełne wyniki na stronie wyniki.datasport.pl/results2777.
Katarzyna Przypadło
Środowisko, jakość życia, ekologia







![Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski w Artistic Show Dance [ZDJĘCIA] Skaza z Raciborza na podium Mistrzostw Polski Artistic Show Dance](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/zespol-skaza-raciborz.jpg)







![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)







![Raciborscy Wolontariusze przekazali świąteczne dary potrzebującym [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/pomagajmy-raciborscy-wolontariusze.jpg)
![Fani „Władcy Pierścieni” rywalizowali w konkursie na Stacji Młodych [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/04/biblioteka-druzyna-pierscienia.jpg)
