Czerwcowy Turniej Przedszkolaków za nami [ZDJĘCIA]

0
Czerwcowy Turniej Przedszkolaków
Czerwcowy Turniej Przedszkolaków

Czerwcowy Turniej Przedszkolaków organizowany przez bibliotekę na Ostrogu przy współpracy z Zespołem Szkół Specjalnych w Raciborzu jak zwykle był pełen emocji, zdrowej rywalizacji i bardzo literacki.

Tym razem konkurencje literackie i sportowe poświęcone było twórczości Wandy Chotomskiej. Podczas wydarzenia spotkało się sześć drużyn z raciborskich przedszkoli oraz drużyna Zespołu Szkół Specjalnych. Mali uczestnicy musieli zmierzyć się m.in. z torem przeszkód, zagadkami literackimi czy układaniem puzzli z ilustracjami do wierszy Wandy Chotomskiej. Nieocenionym wsparciem był doping obecnych na sali kibiców. O ostatecznym podziale miejsc zadecydowała dogrywka, ale jak podkreślają organizatorzy – Czerwcowy Turniej Przedszkolaków to wydarzenie, w którym nie ma wygranych i przegranych, liczy się tylko dobra zabawa!

- reklama -

Wyniki:
I miejsce – Przedszkole nr 13
II miejsce – Centrum Opieki nad Dziećmi
III miejsce – Domowe Przedszkole

Kolejne miejsca zajęły Przedszkole nr 15, drużyna Zespołu Szkół Specjalnych, Przedszkole nr 24 i Przedszkole nr 11. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez księgarnię SOWA. Na koniec wszyscy zgromadzeni na sali wysłuchali kilku zabawnych wierszy Wandy Chotomskiej.

/MiPBP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here