Basen w Oborze i pływalnia H2Ostróg zamknięte

Basen w Oborze
Basen w Oborze

Basen w Oborze zostanie zamknięty do czasu otrzymania pozytywnych wyników z badania wody, natomiast w krytej pływalni trzeba usunąć awarię.

Basen w Oborze został wyłączony z użytkowania do czasu otrzymania pozytywnych wyników z badania interwencyjnego wody. Jak informuje Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, ma to związek z zaistniałym dziś, 25 czerwca, incydentem kałowym i rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 9 listopada 2015 r. w sprawie wymagań, jakim powinna odpowiadać woda na pływalniach (Dz.U. poz. 2016). – Dołożymy wszelkich starań, aby ww. badania zostały przeprowadzone tak szybko jak to tylko będzie możliwe. Za zaistniałą sytuację przepraszamy – informuje Dariusz Tkocz, dyrektor OSiR.

- reklama -

26 czerwca w godz. 6:00-8:00 w związku z koniecznością usunięcia awarii nieczynna dla klientów będzie również Kryta Pływalnia H2Ostróg. O otwarciu basenu poinformujemy na portalu, informacje będzie również zamieszczona na stronach internetowych OSiR.

oprac. /kp/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. ten portowy przynosi same straty dla miasta ,dach spłonął to kilkaset tysięcy,obora miesiąc nieczynna dziesiątki tysięcy strat,aquapark niczynny tysiące strat a portrowy o kanale mówi.fobia czy inne dolegliwości.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj