Dzienne Archiwum: 17 sierpnia 2019
Unia Racibórz i LKS 1908 Nędza podzieliły się punktami [ZDJĘCIA]
Bramki dla swoich zespołów zdobyli Sebastian Kapinos i Mariusz Frydryk.
W trzeciej kolejce ligi okręgowej odbyły się derby powiatu – Unia Racibórz podejmowała u siebie...
Pielgrzymi z Raciborza i Kietrza dotarli na Jasną Górę [ZDJĘCIA]
Dziś, 17 sierpnia, przed południem pielgrzymka opolska – w tym strumień raciborski wraz z grupą z Kietrza – dotarła na Jasną Górę. Pielgrzymi wyruszyli...
Dożynki 2019. Łańce dziękowały za plony [ZDJĘCIA]
W programie tegorocznych dożynek w Łańcach znalazły się m.in. koncert zespołu Łan i występy dzieci.
Rozpoczął się sezon dożynkowy. W sobotę za plony dziękowali mieszkańcy...
Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble [ZDJĘCIA]
W 10. edycji turnieju bierze udział ponad 50 osób z całej Polski.
W dniach 17-18 sierpnia na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbywają się X Jubileuszowe...
Rowerowa Akademia Juniora na strażackim memoriale [ZDJĘCIA]
Na torze na pl. Długosza sprawdzić się można było m.in. na pagórkach, równoważni i rynnie.
Pierwszego dnia tegorocznego Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i...




![Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zespol-taneczny-skaza.jpg)
![Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam” [ZDJĘCIA] Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-biskup-25.jpg)






![Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pielegniarstwo-czepkowanie.jpg)
![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)
![Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu [ZDJĘCIA] Setki przedszkolaków na Festiwalu Piosenki i Sportu w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/festiwal-piosenki-i-sportu.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Unia Racibórz i LKS 1908 Nędza podzieliły się punktami [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2019/08/ks-unia-raciborz-lks-1908-nedza-324x235c.jpg)
![Pielgrzymi z Raciborza i Kietrza dotarli na Jasną Górę [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2019/08/pielgrzymka-raciborska-kietrz-2-5-324x235c.jpg)
![Dożynki 2019. Łańce dziękowały za plony [ZDJĘCIA] Dożynki w Łańcach](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2019/08/dozynki-lance-2019-324x235c.jpg)
![Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble [ZDJĘCIA] Jubileuszowe Ogólnopolskie Mistrzostwa Raciborza w Scrabble](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2019/08/ogolnopolskie-mistrzostwa-raciborza-scrabble-324x235c.jpg)
![Rowerowa Akademia Juniora na strażackim memoriale [ZDJĘCIA] Rowerowa Akademia Juniora](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2019/08/rowerowa-akademia-juniora-memorial-2019-11-324x235c.jpg)





