Śmiertelny wypadek na DK 45. Jest komunikat policji

0
Wypadek na DK 45

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11.10 na DK 45 na odcinku pomiędzy Roszkowem a Zabełkowem. W wyniku odniesionych obrażeń 47-letnia kierująca toyotą poniosła śmierć na miejscu. Raciborscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń drogówki wynika, że w wypadku uczestniczyła 47-letnia kierująca toyotą, która jechała od strony Raciborza, natomiast drugi pojazd biorący udział w wypadku to opel, który poruszał się w kierunku Raciborza. Jak ustalili mundurowi z drogówki kierująca toyotą z niewyjaśnionego powodu zjechała na lewy pas jezdni zderzając się z jadącym z przeciwka oplem. W wyniku odniesionych obrażeń 47-letnia kierująca toyotą poniosła śmierć na miejscu. Do szpitala trafiła 30-letnia mieszkanka powiatu raciborskiego kierująca oplem i jej kilkumiesięczne dziecko. Droga krajowa była zablokowana przez prawie cztery godziny, policjanci wyznaczyli i kierowali na objazdy. Raciborscy śledczy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.

- reklama -

– Apelujemy do kierowców o ostrożną jazdę w szczególności, gdy aura nie sprzyja. Przestrzegamy przed przekraczaniem dozwolonych prędkości w terenie zabudowanym, jak również poza nim. Ostrzegamy także pieszych i rowerzystów, aby zachowali szczególną ostrożność przy wkraczaniu i poruszaniu się jezdnią. Przypominamy również rowerzystom i pieszym o obowiązku używania poza obszarem zabudowanym elementów odblaskowych – apeluje policja.

/KPP Racibórz publ. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here