Racibórz: Nowy rozkład jazdy linii nr 8

Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu
Autobus komunikacji miejskiej w Raciborzu

Przedsiębiorstwo Komunalne wprowadziło na linii nowy przystanek – przy ul. Katowickiej – oraz zwiększyło jej zasięg do Słonecznego Stoku w dzielnicy Markowice.

Od poniedziałku, 25 listopada, nastąpi zmiana w kursowaniu linii autobusowej nr 8. Przedsiębiorstwo Komunalne wprowadziło na linii nowy przystanek – przy ul. Katowickiej – oraz zwiększyło jej zasięg do Słonecznego Stoku w dzielnicy Markowice. Zmiany dotyczą również przyspieszenia niektórych kursów tej linii.

- reklama -

Do pobrania: Nowy rozkład jazdy linii nr 8

Powyższe zmiany to rezultat konsultacji społecznych m.in. podczas spotkań prezydenta z mieszkańcami. To nie jedyne ze zamian, jakie PK ma zamiar wprowadzić w kursach autobusów miejskich. Prezes PK Bogdan Gawliczek zapowiada nadchodzące zmiany na liniach A oraz 2 i 6.

Korekty rozkładu muszą przejść odpowiednią ścieżkę proceduralną np. muszą być uzgadniane ze starostwem, dlatego wprowadzane są w określonych terminach.

oprac. /kp/

- reklama -

6 KOMENTARZE

  1. Likwidacja kursu lini A spód lotniczą rameta z godziny 14.04 chociaż nigdy o tym czasie nie podjechał ale ok teraz po korekcie kurs będzie o 13.50 i jak tu pracując do 14 w ramecie zdążyć prosimy redakcję o interwencję w tej sprawie jak również o interwencję w sprawie lini 11 o powrót połączenia relacji Widok ocice Sudół w dni sobotnio niedzielne dziękujemy.

  2. A co z innymi liniami Kiedy korekty Kiedy powrót 11 Sudół Widok Tak jak poprzednik pisał to bardzo dobre połączenie było i Kiedy więcej autobusów wróci na łąkowa Kościuszki.

  3. A kiedy reszta korekty innych lini Kiedy 11 zostanie przywrócone relacji Widok ocice Sudół w dni sobotnio niedzielne to bardzo dobre połączenie było tak jak poprzednik pisał no i Kiedy więcej autobusów wróci na łąkowa Kościuszki.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj