Ferie z biblioteką 2020: W 10 dni dookoła świata

Ferie z raciborską biblioteką
Ferie z raciborską biblioteką

Uczestnicy zajęć poznają zwyczaje afrykańskich plemion, nauczą się składać japońskie origami, stworzą akwarium pełne mieszkańców rafy koralowej i nie tylko.

Kanada z Franklinem, Francja z Mikołajkiem, Peru z Paddingtonem, Anglia z Kubusiem Puchatkiem, a Dziki Zachód z Bolkiem i Lolkiem. – Zwiedzaj świat z ulubionymi bohaterami książek! – raciborska biblioteka zaprasza w niezwykłą, literacką podróż w ramach ferii zimowych.

- reklama -

Tym razem biblioteka wyrusza w podróż dookoła świata. Uczestnicy zajęć poznają zwyczaje afrykańskich plemion, nauczą się składać japońskie origami, stworzą akwarium pełne mieszkańców rafy koralowej i nie tylko. Nie zabraknie oczywiście warsztatów plastycznych, zabaw, zagadek i głośnego czytania. Oprócz tematycznych zajęć w każdy poniedziałek, środę i piątek w godz. 11:00-14:00 w Eurece – Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży przy ul. Kasprowicza 12 biblioteka proponuje również warsztaty robotyki LEGO; wycieczki do Kolejkowa i Teatru Miejskiego w Gliwicach, Bal Podróżnika na zakończenie zimowych spotkań i Noc z grami bez prądu dla nieco starszych czytelników.

W międzyczasie zajęcia będą się również odbywały w filiach bibliotecznych w dzielnicach: Ostróg, Ocice, Płonia, Brzezie, Markowice i przy ul. Żorskiej. Szczegółowy harmonogram zajęć można znaleźć tna stronie biblrac.pl/pl/site/wydarzenie/2088-ferie-z-biblioteka–w-10-dni-dookola-swiata.html.

ferie 2020 biblioteka raciborz

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj