Lodowisko na raciborskim rynku już czynne

Lodowisko
Osoby, które nie posiadają własnych łyżew mogą skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł.

Darmowe lodowisko w samym sercu miasta jest już czynne. To znakomita okazja, aby aktywnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się dobrą muzyką i gorącą atmosferą w okresie okołoświątecznym czy w trakcie ferii zimowych.

mBank i miasto Racibórz zapraszają wszystkich mieszkańców Raciborza i okolic na darmowe lodowisko na Rynku. Lodowisko będzie czynne aż do 24 lutego 2020 roku. Wstęp dla wszystkich zainteresowanych i chcących zaznać lodowego szaleństwa jest bezpłatny. To gratka dla osób, które lubią spędzać czas z innymi, bawiąc się i podnosząc swoje umiejętności jazdy na łyżwach.

- reklama -

Osoby, które nie posiadają własnych łyżew mogą skorzystać z wypożyczalni oferującej pełną rozmiarówkę. Koszt wypożyczenia pary łyżew to 6 zł, jednak klienci mBanku płacą jedynie 1 zł. Aby skorzystać z tańszej opcji wystarczy zapłacić za wypożyczenie kartą z logo banku.

Chętni do postawienia swoich pierwszych kroków na lodzie będą mogli skorzystać z pomocy profesjonalnego instruktora. Natomiast dla najmłodszych, którzy jeszcze nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, są dostępne specjalne chodziki misie, które pomogą im utrzymać równowagę.

Atmosferę na lodowisku umila dobra muzyka. Aby się rozgrzać i chwilę odpocząć, można też skosztować gorącej kawy. Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu!

• Lodowisko ma powierzchnię 300 m2 i dokładne wymiary 12×25 m
• Ślizgawka jest czynna codziennie w godzinach od 10.00-20.00 do 24 lutego.
• Jedna tura jazdy trwa 45 minut.

/UM Racibórz publ. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. to bajorko jest nazwane lodowiskiem im.portowego przejdzie do historii raciborza.jaki prezydent takie lodowisko.tak trzymaj flagowy.

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj