Napadł na bank w Godowie. Rozpoznajesz?

Napad na bank. Poszukiwany
Wodzisławscy policjanci poszukują sprawcy napadu na bank, do którego doszło 12 grudnia w Godowie przy ulicy 1 Maja.

Napastnik groził nożem i użył gazu łzawiącego wobec pracownika placówki. Zażądał wydania pieniędzy, po czym uciekł ze skradzionym łupem. W Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Katowicach wykonano portret pamięciowy sprawcy.

Policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim, prowadzą śledztwo w sprawie napadu na placówkę bankową w Godowie przy ulicy 1 Maja. Do zdarzenia doszło w czwartek 12 grudnia ok. 16.30. Na podstawie złożonych przez pracownika banku zeznań ustalony został rysopis sprawcy rozboju. Na jego podstawie w Laboratorium Kryminalistycznym KWP w Katowicach opracowany został portret pamięciowy.

- reklama -

Wiek mężczyzny szacuje się na ok. 35-40 lat, wzrost ok. 185 cm, zarost na twarzy, krzywy nos. Ubrany był w czarną czapkę, czarną kurtkę z charakterystycznymi dużymi kieszeniami z przodu, zamaskowany był szalem.

– Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które tego dnia o podanej godzinie znajdowały się w pobliżu placówki bankowej, a także te, które przejeżdżały w tej okolicy samochodem wyposażonym w rejestrator obrazu. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego bądź posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt z wodzisławską policją. Każdy szczegół dotyczący tego zdarzenia może mieć istotne znaczenie dla sprawy – informuje policja, gwarantując jednocześnie  anonimowość.

Kontakt:
Komenda Powiatowa Policji w Wodzisławiu
tel. stacjonarny 32 453 72 55
tel. kom. 723 654 586

najbliższa jednostka Policji – tel. alarmowy 112

/KMP Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj