Dzienne Archiwum: 18 stycznia 2020
Wspólne kolędowanie w Kietrzu [ZDJĘCIA]
Były wspólne śpiewy, gra na skrzypcach, gitarze, trąbce, a dodatkowo spotkanie uatrakcyjnił występ zespołu Nambik.
Dziś, 18 stycznia, w domu kultury w Kietrzu odbyło się...
100-lecie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Podokręgu Racibórz [ZDJĘCIA]
Podczas obchodów w Raciborzu wręczono Odznaki Honorowe PZPN i ŚlZPN, a także medale "Za wybitne osiągnięcia w rozwoju piłki nożnej". Wśród gości znalazł się...
XXIII Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce na zamku
W programie znalazły się dwie prelekcje - „Misterium Komunii” oraz „Świętowanie Dnia Szabatu”, które wygłosił Robert Urbanowski.
W piątkowy wieczór w dawnej siedzibie Piastów odbyły...
Mistrzostwa Raciborza Aut Zdalnie Sterowanych [ZDJĘCIA]
W sobotę w Arenie Rafako odbyły się Mistrzostwa Raciborza Aut Zdalnie Sterowanych. Organizator, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Raciborzu, przygotował także tor Twistcar.
Katarzyna...




![Dni Raciborza 2026 zakończone [ZDJĘCIA] Dni Raciborza 2026](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/dni-raciborza-2026.jpg)
![Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu [ZDJĘCIA] Sukcesy Skazy na ogólnopolskim turnieju tańca w Kędzierzynie-Koźlu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/zespol-taneczny-skaza.jpg)
![Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam” [ZDJĘCIA] Andrzej Biskup powrócił do raciborskiej biblioteki z powieścią „Miriam”](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/andrzej-biskup-25.jpg)

![Dwa turnieje, pięć medali. Udane starty zawodników Łamatora [ZDJĘCIA] Dwa turnieje, pięć medali. Udane starty zawodników Łamatora](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/lamator-raciborz.jpg)
![Mieszkańcy Raciborza posadzili drzewa. Mikrolas Miyawaki już rośnie [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/las-miyawaki-raciborz-2-1.jpg)


![Uczniowie z Raciborza pokazali, że czytanie wciąż jest modne [ZDJĘCIA] jak nie czytam jak czytam](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/jak-nie-czytam-jak-czytam.jpg)
![Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu [ZDJĘCIA] Uroczystość czepkowania studentów pielęgniarstwa w Raciborzu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pielegniarstwo-czepkowanie.jpg)

![Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu [ZDJĘCIA] Sport, zabawa i literatura. Czerwcowy Turniej Przedszkolaków na Ostrogu](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/czerwcowy-turniej-przedszkolakow.jpg)



![Protesty nie zatrzymały wycinki. Lipy zniknęły z cmentarza przy ul. Głubczyckiej [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/03/lipy-cmentarz-glubczycka.jpg)
![Wspólne kolędowanie w Kietrzu [ZDJĘCIA]](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2020/01/2-60-324x235.jpg)
![100-lecie Śląskiego Związku Piłki Nożnej w Podokręgu Racibórz [ZDJĘCIA] Hubert Kostka](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2020/01/100-lat-slaski-zwiazek-pilki-noznej-podokreg-raciborz-324x235.jpg)

![Mistrzostwa Raciborza Aut Zdalnie Sterowanych [ZDJĘCIA] Mistrzostwa Raciborza Aut Zdalnie Sterowanych](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2020/01/mistrzostwa-raciborza-aut-zdalnie-sterowanych-324x235.jpg)




![Wielka Sowa i Szczeliniec Wielki zdobyte przez Raciborzan [ZDJĘCIA] pttk raciborz](https://raciborz.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/pttk-raciborz-2-3.jpg)
