Maluchy w krainie dźwięku: Bal przebierańców w RCK [ZDJĘCIA]

0

Organizatorzy zaprosili do wspólnej zabawy dzieci i rodziców podczas karnawałowej uczty przy muzyce na żywo.

2 lutego w sali kameralnej RDK przy ul. Chopina odbył się kolejny koncert z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Organizatorzy zaprosili do wspólnej zabawy dzieci i rodziców podczas karnawałowej uczty przy muzyce na żywo. Sala wypełniła się więc małymi i dużymi postaciami z bajkowych krain. Koncert poprowadziła jak zawsze Dorota Banaś.

- reklama -

„Maluchy w krainie dźwięku” to koncerty, które edukują i rozwijają, wzmacniają więź między dziećmi i rodzicami, uczą, jak miło i kreatywnie spędzać czas ze swoją pociechą. Różnorodna, zmienna i dynamiczna muzyka pobudza do ruchu, śmiechu i wspólnej zabawy. Koncerty wspierają rozwój muzycznych zdolności dziecka. Prowadzone są wg teorii amerykańskiego psychologa muzyki – prof. Edwina E. Gordona.

Swobodnej, sprzyjającej słuchaniu i zabawie atmosferze sprzyja zawsze specjalnie zaaranżowana przestrzeń. Na kolorowych materacach, kocykach i poduchach publiczność usiadła wspólnie z muzykami. Na zakończenie była okazja do spotkania z muzykami i przyjrzenia się instrumentom z bliska.

fot. Zuzanna Sczyrba
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here