Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów

Stacja Racibórz
Racibórz

W najbliższą niedzielę wejdzie w życie zmieniony rozkład jazdy PKP. Jak będą kursować pociągi w regionie?

15 marca nastąpi pierwsza z czterech korekt rozkładu jazdy pociągów w tym roku. Zmiany zapewnią optymalne kursowanie podczas prac modernizacyjnych prowadzonych na liniach kolejowych. Korekta rozkładu jazdy będzie obowiązywała do 13 czerwca.

- reklama -

Wiele tras jest modernizowanych w ramach inwestycji z Krajowego Programu Kolejowego. Efektem będą wygodniejsze stacje i przystanki, krótsze i bezpieczniejsze podróże. W województwie śląskim ruszą prace na linii Chybie – Wisła Głębce.

Z Raciborza nie dojedziemy już bezpośrednio do Berlina – po postoju w Chałupkach pociąg pojedzie w kierunku Wodzisławia Śląskiego. Poza tym podróżnych czekają głównie zmiany w godzinach odjazdów i przyjazdów.

Szczegóły oraz dokładne godziny odjazdów i przyjazdów można sprawdzić na plakatach na stacjach i przystankach oraz poniżej:

Racibórz odjazdy
Racibórz przyjazdy

Chałupki odjazdy
Chałupki przyjazdy

Kuźnia Raciborska odjazdy
Kuźnia Raciborska przyjazdy

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. Niech to Szlag…! Jak już cokolwiek dobrego Raciborzanie mieli, to oczywiście tylko na rok! Co to kurna jest?? Testy na wytrzymałość??!!? Jak można znowu takie świństwo nam zrobić, zabierając jedyne super połączenie do Berlina??

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here