E-booki dla każdego. Darmowe PIN-y od Ibuk Libra i biblioteki

E-book
E-book

Na platformie Ibuk Libra czytelnicy znajdą m.in. książki dla dzieci i młodzieży, w tym lektury szkolne, literaturę faktu, fantastykę, poczytne kryminały i powieści obyczajowe oraz książki popularnonaukowe.

Raciborska biblioteka otrzymała w prezencie od Ibuk Libra 200 PIN-ów promocyjnych ważnych do końca kwietnia. To oferta skierowana przede wszystkim do osób, które nie są jeszcze czytelnikami biblioteki, a chciałyby skorzystać z bezpłatnego dostępu do ponad 2 tys. e-booków.

- reklama -

Na platformie Ibuk Libra czytelnicy znajdą m.in. książki dla dzieci i młodzieży, w tym lektury szkolne, literaturę faktu, fantastykę, poczytne kryminały i powieści obyczajowe oraz książki popularnonaukowe. Z Ibuka można korzystać na komputerach domowych i urządzeniach mobilnych. Aby otrzymać darmowy dostęp do ponad 2 tys. e-booków, wystarczy wysłać wiadomość na adres: [email protected].

Piny są ważne tylko miesiąc – do 30 kwietnia. Po zakończonym okresie promocyjnym użytkownik, który będzie chciał dłużej korzystać z platformy, powinien zapisać się do biblioteki i otrzymać kod PIN z dłuższym terminem ważności.

Poniżej filmiki instruktażowe, w tym filmik dot. rejestracji i logowania do platformy Ibuk Libra:
• https://www.youtube.com/watch?v=p-DQnp1fvgI
• https://www.youtube.com/watch?v=LWWktdghscY
• https://www.youtube.com/watch?v=7GNxlHtmtWk

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj