OPS: Zmiany w systemie pracy oraz termin wypłaty świadczeń

Ośrodek Pomocy Społecznej w Raciborzu Fot. arch. portalu

10 kwietnia kasa OPS będzie wypłacać świadczenia.

W związku z ograniczeniami w czasie epidemii koronawirusa kasa Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu jest czynna tylko jeden dzień w miesiącu. W bieżącym miesiącu jest to 10 kwietnia.

- reklama -

Wypłaty świadczeń

10 kwietnia – piątek – od godz. 14:00 realizowana będzie wypłata świadczeń z kasy Ośrodka Pomocy Społecznej w Raciborzu. Obowiązuje jak poprzednio porządek alfabetyczny przy wypłacie.

Nazwiska rozpoczynające się na litery od A do L od godz. 14:00 do 14:30
Godz. 14:30-14:45 przerwa na dezynfekcję
Nazwiska rozpoczynające się na litery od Ł do Ż od godz. 14:45 do 15:15

Wejście na teren budynku ośrodka możliwe jest po uprzedniej dezynfekcji rąk, założeniu rękawiczek i maseczki ochronnej.

Podane godziny rozpoczęcia wypłat są godzinami orientacyjnymi. W celu zachowania wysokich standardów bezpieczeństwa po opuszczeniu budynku przez pobierającego świadczenie następować będzie dezynfekcja w pomieszczeniu (co trzecia osoba). Jeśli wśród osób pobierających są takie, które mają możliwość założenia konta, proszone są one o niezwłoczne przekazanie stosownej informacji do tut. ośrodka.

Dyżury asystentów

Od 6 kwietnia dyżur asystentów rodziny pełniony będzie w budynku przy ulicy Sienkiewicza. Nie ulega zmianie forma kontaktu z asystentem rodziny, to jest telefon.
Numer telefonu: 32 415 26 50
e-mail: [email protected]
fax: 32 419 06 59

Praca dwuzmianowa

Od dnia 6 kwietnia praca w ośrodku odbywać będzie się w systemie dwuzmianowym. W godzinach od 12:30 do 13:30 przewidziana jest przerwa na dezynfekcję obiektu. Nie ulega zmianie forma kontaktu z pracownikami tut. ośrodka, tj. telefon 32 415 26 50, e-mail: [email protected], bądź pozostawienie pisma/wniosku w zewnętrznej skrzynce podawczej i kontakt z pracownikiem przez domofon. Mając na uwadze dobro i zdrowie nas wszystkich zaleca się ograniczenie do minimum wychodzenia z domu.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj