RCK: Kultura z dostawą do domu

Raciborskie Centrum Kultury
Raciborskie Centrum Kultury. Fot. RCK

– Skupimy się głównie na promowaniu kultury lokalnej, bo jako Racibórz mamy się czym chwalić! Dodatkowo przygotowujemy różne zabawy, w których to wy będziecie grali główną rolę – zachęca RCK.

Raciborskie Centrum Kultury zachęca do zostania w domu i sprawdzania kulturalnych propozycji na www.facebook.com/RaciborskieCentrumKultury i www.rck.com.pl. Zmienia się jednak nazwa akcji – #KULTURAzDostawąDoDomu – i nieco jej formuła.

- reklama -

Pod tym hasłem RCK będzie dzielić się projektami muzycznymi, literackimi, filmowymi, teatralnymi, plastycznymi – i mnóstwem innych. – Skupimy się głównie na promowaniu kultury lokalnej, bo jako Racibórz mamy się czym chwalić! Dodatkowo przygotowujemy różne zabawy, w których to wy będziecie grali główną rolę! Tak, właśnie WY, bo razem z nami współtworzycie kulturę! – zachęca RCK.

Specjalnie dla tej seniorów została stworzona „Kultura na łączach”. – Seniorzy to zdecydowanie najliczniejsza grupa czekająca na każde kulturalne wydarzenie! Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie! Specjalnie dla nich stworzyliśmy możliwość obcowania z kulturą bez wychodzenia z domu. Jak to działa? Każdy, kto ma ochotę na rozmowy o szeroko pojętej kulturze, dzwoni do nas pod numer telefonu 32 412 32 49. Jesteśmy dla państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00–14:00 – tłumaczy RCK.

Do dyspozycji wszystkich dostępny jest numer telefonu 32 412 32 40 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–15:00.

Kultura z dostawa

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj