21-latek zatrzymany za posiadanie amfetaminy

Policja
Fot. KPP Racibórz

21- latek z powiatu głubczyckiego wpadł w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej. Stróże prawa zabezpieczyli ponad 20 działek dilerskich amfetaminy.

W nocy z niedzieli na poniedziałek, około godziny 00:20 policjanci z raciborskiej prewencji zauważyli na ulicy Piaskowej citroena, którym poruszało się trzech młodych mężczyzn. Mundurowi postanowili sprawdzić pojazd i uprawnienia do kierowania samochodem. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli drogowej na ul. Rybnickiej. Podczas czynności kierowca zachowywał się niespokojnie, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Jak się okazało, kierowca, 21-latek z powiatu głubczyckiego, posiadał przy sobie ponad 20 działek dilerskich amfetaminy. Ponadto została mu pobrana krew do badań, w celu ustalenia tego, czy prowadził pojazd pod wpływem środków odurzających. Mężczyźnie policjanci zatrzymali także prawo jazdy. Został on zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

- reklama -

/KPP Racibórz oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. To niezle dzialki dilerskie na zdj max 5g do daje 5 „dzialek dilerskich” chyba tutaj jacys policjanci sprzedaja artykuly na strone….

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj