Bezpośrednia obsługa klientów w powiatowych jednostkach

powiatowy urzad pracy
Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

25 maja Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu przywraca możliwość bezpośredniej obsługi klientów po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie. Podobnie od 1 czerwca będzie działał Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu przy ul. Gamowskiej 3.

W siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy przygotowano dwa stanowisko do obsługi klientów. Jedno będzie obsługiwało klientów PUP, natomiast drugie dotyczyć będzie spraw realizowanych przez Centrum Pomocy Rodzinie oraz Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Oddzielne stanowisko zostało dostosowane do obsługi klientów poruszających się na wózkach inwalidzkich.

- reklama -

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności w Raciborzu będzie przyjmował strony w dotychczasowych godzinach pracy, tj.:
– poniedziałek, środa, czwartek 8:30–15:00
– wtorek 8:30–17:00
– piątek 7:30–14:00
tel. (32) 415 21 01, (32) 415 21 02,
e-mail: [email protected]

Obsługa będzie się odbywała z zachowaniem zasad bezpieczeństwa: pojedynczo, po obowiązkowym zdezynfekowaniu dłoni, zasłanianiu ust i nosa oraz z zachowaniem dystansu społecznego 2 m między osobami znajdującymi się w budynkach.

Nadal można złożyć dokumenty przez skrzynkę podawczą umieszczoną przed siedzibą jednostki, wysłać pocztą na adres korespondencyjny oraz kontaktować z pracownika za pośrednictwem środków teleinformatycznych.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj