Urzędnicy z Krzyżanowic pompują dla chorego Jacka [WIDEO]

0
Krzyżanowice
Kadr z nagrania, źródło: FB/Gmina Krzyżanowice

Wójt gminy Krzyżanowice wraz z pracownikami urzędu podjęli wyzwanie i w szczytnym celu wykonali pompki oraz przysiady dla Jacka Widera z Tworkowa.

Gmina Krzyżanowice została nominowana przez Urząd Miejski w Krzanowicach. Pracownicy podjęli wyzwanie i wykonali pompki i przysiady w szczytnym celu, a nagranie z tej akcji pojawiło się na Facebooku Gminy Krzyżanowice. Do dalszej zabawy nominowano Bank Spółdzielczy w Krzyżanowicach, Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Raciborzu oraz Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Krzyżanowicach z/s w Tworkowie oraz Świetlice Wiejskie z terenu gminy Krzyżanowice.

- reklama -

Gmina Krzyżanowice pompuje 💪 dla Jacka❗️Dziękujemy za nominację do akcji „pomagamy” – Urzędowi Miejskiemu w Krzanowicach❗️Dzisiaj o godz. 7:50 🕗 Wójt wraz Pracownikami Urzędu Gminy Krzyżanowice podjęli wyzwanie i w szczytnym celu wykonali pompki oraz przysiady dla Jacka Widera z Tworkowa.Do udziału w tej zaszczytnej akcji zapraszamy:➡️ Bank Spółdzielczy w Krzyżanowicach➡️ Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu PWSZ w Raciborzu➡️ Gminny Zespół Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki w Krzyżanowicach z/s w Tworkowie oraz Świetlice Wiejskie z terenu gminy KrzyżanowiceZapraszamy do pomocy tutaj ⬇️📎https://fundacjaiskierka.pl/podopieczni/jacek-widera-z-tworkowa/?doing_wp_cron=1592031116.5295209884643554687500

Publiée par Gmina Krzyżanowice sur Jeudi 18 juin 2020

 

Celem akcji jest wykonanie pompek oraz wpłacenie pieniędzy na zbiórkę. Gmina Krzyżanowice postanowiła pomóc Jackowi Widera z Tworkowa. Jacek jest 14-latkiem, w drugiej połowie października 2019 roku u chłopca zdiagnozowana została choroba nowotworowa. Pierwszym symptomem był ból prawego kolana i gorączka. Ból był tak duży, że rodzice zdecydowali się pojechać na SOR do szpitala w Rybniku. Po wykonanym tam rezonansie skierowano Jacka do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach do chirurga onkologa. Przeprowadzono tam dalszą diagnostykę – wykonana biopsja wykazała, że Jacek zmaga się z mięsakiem maziówkowym. Aktualnie chłopiec przyjmuje chemioterapie, przed nim jeszcze kolejne cykle leczenia i operacja – czytamy na stronie Fundacji Iskierka. Zbiórka dostępna tutaj. 

/źródło: fundacjaiskierka.pl oprac. c/

- reklama -

Najnowsze firmy w PLUSYdlaBIZNESUWięcej firm >>

Ostatnio dodoane ogłoszenia w #kupujlokalnieWięcej ogłoszeń >>

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here