Strony internetowe dla firm z Raciborza – od XZT.PL

Xybryzt
Xybryzt

Statystyki pokazują, że 78% Polaków w czasie pandemii zrobiło zakupy przez Internet. Jeśli Twoja firma nie ma jeszcze strony www lub chciałbyś polepszyć jej widoczność w Google, napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: 605 533 655.

3 powody, dla których warto mieć stronę firmową

- reklama -

Nowoczesna firma, która chce się utrzymać na rynku, a nawet powiększyć przewagę nad konkurencją, musi posiadać profesjonalną stronę www.

1. Wzmocnienie pozycji względem konkurencji

Wiele firm uważa, że strona www jest im niepotrzebna. Do czasu, aż nie powiększy im się konkurencja, która nie boi się Internetu i widzi w nim potencjał. Wówczas może być jednak za późno na działanie. Dlatego już dziś warto powiększać przewagę nad właścicielami, którzy boją się wejść do Internetu.

2. Tańsza i szersza prezentacja produktów

Prowizje na pewnym dużym portalu aukcyjnym poszły mocno do góry. To skłoniło wielu przedsiębiorców do zainwestowania we własny sklep internetowy. Teraz mają kontrolę nad prezentacją produktów, a przede wszystkim oszczędności. Wydatki na prowizję mogą zainwestować w pozycjonowanie strony i reklamę w Google.

3. Otwarcie się na rynki innych miast

Ile razy zdarzyło się, że klient przychodził do sklepu stacjonarnego i po rozmowie z obsługą był bardzo zainteresowany produktem? Potem sprawdził model, wyszedł ze sklepu i już nie wrócił. Co zrobił po przyjściu do domu? Kupił w Internecie. Jako firma możesz wykorzystać fakt, że klienci kupują w Internecie, a wielu firm nie ma w sieci. Możesz zlecić stworzenie sklepu i pozyskiwać klientów z innych miast.

Kiedy założyć sklep internetowy dla firmy?

Obostrzenia zmienią na stałe zachowania konsumentów. Internet stanie się wkrótce głównym źródłem przychodu dla lokalnych firm. Moda idzie z wielkich miast i dotrze także do Raciborza, Rybnika czy Wodzisławia. Warto być pierwszym w wyścigu o internetowego klienta.

Agencja XYBRYZT stworzy dla Twojej firmy stronę lub sklep www. Pomagamy także w marketingu internetowym: pozycjonujemy strony, tworzymy grafikę. Wykonaliśmy między innymi:

  • poradnik dla przedsiębiorców niepoddawajsie.pl
  • butik dla kobiet elamode.pl
  • hurtownię budowlaną online japibud.pl
  • salon meblowy verniro.pl
  • i wiele innych.

Wypełnij formularz kontaktowy: https://xybryzt.pl/strony-internetowe-raciborz
Zadzwoń: Bartosz Młotek, tel. 605 533 655

/artykuł sponsorowany/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj