Koronawirus w wodzisławskich placówkach. Część zajęć zawieszona

Szkoła
Zdjęcie poglądowe Fot. Freepik.com

Zajęcia w wybranych oddziałach zostały zawieszone na czas oznaczony w związku z wykryciem u jednego z nauczycieli zakażenia koronawirusem. 

Zawieszenie na czas określony dotyczy: uczniów klas 1-4 w Szkole Podstawowej nr 2 (5-8 października); w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Wodzisławiu Śląskim: uczniów klas 1-6 w Szkole Podstawowej nr 4; dwóch grup przedszkolnych 5-6 latków w Publicznym Przedszkolu nr 4 (5-9 października), dwóch grup przedszkolnych 4-5-6 latków w Publicznym Przedszkolu nr 2 (5-8 października).

- reklama -

Zajęcia w wybranych oddziałach zostały zawieszone na czas oznaczony w związku z wykryciem u jednego z nauczycieli zakażenia koronawirusem. Dyrekcje placówek są w stałym kontakcie z rodzicami i opiekunami wychowanków i uczniów, na bieżąco przekazują informacje o sytuacji w szkołach i przedszkolach. Grono pedagogiczne jest w gotowości do pracy, więc lekcje w placówkach będą realizowane z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

/UM Wodzisław Śląski oprac. c/

- reklama -

1 KOMENTARZ

  1. W mistrzostwa sportowego nr 8 Racibórz jeden z nauczycieli ma potwierdzenie zakażenia covid19 jestem rodzicem jednego z uczni kl 7 dostałem 15 października czyli w czwartek informacje na dzienniku elektronicznym za moje dziecko miało kontakt z nauczycielem zakażonym covid19 5’października a otrzymał pozytywny wynik 7 października…i mam kontrolować stan zdrowia dziecka. To wszystko dla mojej informacji. Co to ma być pytam kto odpowiada za taki stan rzeczy w szkole ???!!!!

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj