Wygraj męskie akcesoria z okazji dziewiątych urodzin raciborskiego salonu Recman!

Recman

6 listopada marka Recman będzie obchodzić dziewiątą rocznicę otwarcia salonu w Raciborzu. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się przy ul. Długiej 14, czeka niespodzianka – 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Recman jest polską marką założoną w 1986 roku. Początkowo byli małym zakładem, w którym zatrudniona była tylko jedna osoba. Z czasem marka rosła w siłę i obecnie Recman zatrudnia kilkuset pracowników, a zarazem specjalistów w swojej dziedzinie. Od ponad 30 lat marka obserwuje trendy modowe obowiązujące w Paryżu, Florencji czy Nowym Jorku. Taka inspiracja to motor do tworzenia nowych, oryginalnych kolekcji. Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria.

- reklama -

Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Konkurs dla czytelników

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs! Wybierzemy trzy najciekawsze odpowiedzi, a ich zwycięzcy otrzymają kolejno:

  • 1. miejsce: perfumy Black by Recman + gadżety
  • 2. miejsce: spinki Recman + gadżety
  • 3. miejsce: krawat + gadżety

Jak wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego? Odpowiedź prześlij na adres mailowy [email protected] Czekamy do 4 listopada 2020 r. do godziny 12:00! Laureatów poinformujemy o wygranej drogą mailową. Nagrody będzie można odebrać osobiście w salonie Recman (ul. Długa 14, Racibórz). Aby tego dokonać, konieczne będzie wylegitymowanie się, dlatego nie zapomnij podać swojego imienia i nazwiska w wiadomości wraz z odpowiedzią!

Zapraszamy do zabawy, skorzystania z rabatu urodzinowego oraz do polubienia fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

REGULAMIN KONKURSU

Odpowiedź należy wysłać na adres [email protected] w tytule wpisując „Konkurs Recman” oraz swoje imię i nazwisko. Konkurs potrwa do 4 listopada 2020 r. do godz. 12:00. O wygranej poinformujemy 5 listopada 2020 r. drogą mailową. Prosimy również o podanie w mailu numeru telefonu. Dzięki temu będziemy mogli szybciej skontaktować się ze zwycięzcami.

Nagrody otrzymają trzy osoby, które naszym zdaniem udzielą najciekawszej odpowiedzi. O wygranej nie decyduje kolejność zgłoszeń. Pod uwagę brane są tylko odpowiedzi wysłane drogą mailową sygnowane własnym imieniem i nazwiskiem.

Biorąc udział w konkursie, zgadzają się Państwo na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez organizatora – firmę Raciborskie Media, SOFT-ib – zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883) – w celach marketingowych.

Serwis Facebook.com udostępnia wyłącznie infrastrukturę, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Facebook nie sponsoruje i nie uczestniczy w organizacji konkursu, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

W przypadku wygranej, nagroda nie podlega wymianie na jej wartość pieniężną. W kwestiach nieujętych w regulaminie konkursu rozstrzyga Organizator.

Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu.

/oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here