Krystyna Mirek będzie gościem online raciborskiej biblioteki

krystyna mirek
Krystyna Mirek

Spotkanie z autorką powieści „Szczęście all inclusive”, „Polowanie na motyle”, „Droga do marzeń” czy „Pojedynek uczuć” odbędzie się w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu”.

Jej książki podbijają serca polskich czytelniczek. Autorka takich bestsellerowych powieści jak „Szczęście all inclusive”, „Polowanie na motyle”, „Droga do marzeń” czy „Pojedynek uczuć” spotka się z fanami w czwartek 19 listopada w przestrzeni wirtualnej.

- reklama -

Krystyna Mirek – pisarka, autorka książek obyczajowych, mama czwórki dzieci. Na swoim koncie ma ponad dwadzieścia powieści m.in. „Jabłoniowy sad”, „Czary codzienności” czy „Willa pod Kasztanem”. Jest absolwentką polonistyki UJ w Krakowie. Przez wiele lat pracowała w szkole, obecnie pisarstwo stało się dominującym zajęciem w jej życiu zawodowym. Pisze książki obyczajowe mocno osadzone w realiach życia. Fabuła nie stroni od problemów, ale niesie pozytywne przesłanie. Autorka zachęca kobiety, by się nie poddawały wobec trudności losu, ale walczyły o miłość, rodzinę, marzenia. Prowadzi również warsztaty, podczas których radzi jak łączyć bycie mamą z karierą.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 19 listopada o godz. 17:00 na platformie Clickmeeting: https://biblrac.clickmeeting.com/spotkanie-z-krystyna-mirek.

Spotkanie z Krystyną Mirek realizowane w ramach projektu „Spotkajmy się w bibliotece na Ostrogu” dofinansowanego ze środków Budżetu Obywatelskiego Miasta Racibórz.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj