Stowarzyszenie Voltage z Raciborza nagrało świąteczne piosenki

voltage
Fot. Voltage

Stowarzyszenie dzięki zaangażowaniu swoich wolontariuszy zaaranżowało i wykonało dwie świąteczne piosenki – “Mary, did you know?” oraz “In the Palm of Your Hand”.

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturowych Voltage z Raciborza dzięki zaangażowaniu swoich wolontariuszy zaaranżowało i wykonało dwie świąteczne piosenki – “Mary, did you know?” (aut. Mark Lowry i Buddy Greeny) oraz “In the Palm of Your Hand” (aut. Alison Krauss). Cały projekt jest wynikiem pracy i poświęcenia wolontariuszy stowarzyszenia, którzy samodzielnie napisali aranżacje utworów, wykonali je oraz osobiście zajęli się ich produkcją oraz dystrybucją.

- reklama -

Stowarzyszenie zaplanowało premierę efektów swojej pracy na 23 grudnia na godz. 16:00. Odbędzie się ona za pośrednictwem serwisu YouTube, a dostępna będzie pod tym linkiem: https://youtu.be/y3ejwgWqonw.

Obecna, odczuwalna przez wszystkich sytuacja związana z pandemią koronawirusa, stała się impulsem do powstania projektu. W czasach, w których niemożliwe jest spędzenie świąt w tak licznym jak zwykle gronie, a tym bardziej wysłuchanie świątecznych koncertów, piosenki wykonane przez artystów stowarzyszenia mogą stanowić chociaż namiastkę Świąt Bożego Narodzenia w dotychczas znanej nam, tradycyjnej formie i spokojnych czasach. Wykonawcy mają nadzieję, że wykonane przez nich piosenki przyczynią się do zapewnienia ciepłej i magicznej atmosfery świąt w wielu domach.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj