Świąteczna #KULTURAzDostawąDoDomu od RCK

koncert swiateczny 2020 RCK
Koncert świąteczny 2020 w RCK. Fot. RCK

RCK zachęca do obejrzenia koncertu świątecznego, przygotowania świątecznych dekoracji czy udziału w warsztatach z cyklu „Kultura: on/off”.

– Wszyscy zasiądziemy do suto zastawionych stołów i będziemy się cieszyć wolnym, spokojnym czasem. Leniuchujcie do woli – macie do tego pełne prawo! A jak już wam się leniuchowanie znudzi, to zajrzyjcie na nasz profil na Facebooku. Tam czeka na was mnóstwo materiałów, które możecie teraz nadrobić – zachęca RCK.

- reklama -

RCK zachęca do obejrzenia koncertu świątecznego w wykonaniu Joanny Skowyry oraz Adama Dzierżęgi. – Jest to nasz prezent dla was. Zawsze z nami jesteście – czy to w wirtualnej rzeczywistości, czy na żywo. Za to wam bardzo dziękujemy! – piszą pracownicy/ Za realizację video odpowiada BB Group Agency.

To ostatnie chwile na przygotowanie świątecznych dekoracji. Instruktorzy RCK podsuwają kilka pomysłów – ekspresowe przyozdobienie zwykłej, białej świeczki czy efektowna girlanda ze sznurka i krochmalu. Tutoriale tych dekoracji można zaleźć tradycyjnie na FB lub bezpośrednio na kanale na Youtube pod nazwą rckredaktor.

– Kiedy są święta, zasiadamy również całymi rodzinami przed telewizorem! W ramach domowego kina przedstawiliśmy trzy nasze ulubione świąteczne filmy, które z pewnością znów zostaną wyemitowane podczas tegorocznych świąt. A może podróż w świat teatru, tańca i śpiewu? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie na tę okazję. Projekt „Kultura: on/off” został stworzony właśnie w takim celu. W domowych pieleszach możecie poćwiczyć swój wokal lub przenieść się na podłogę i zatańczyć razem z naszymi instruktorkami. Razem z dziećmi stworzycie teatr pudełkowy. Filmy znajdziecie oczywiście na FB oraz Youtube – zachęca RCK.

– Proponujemy również podróż sentymentalną w przeszłość. Projekt „Byliśmy. Jesteśmy. Będziemy. Kamienie graniczne Brzezia” to gratka nie tylko dla mieszkańców tej urokliwej dzielnicy raciborskiej, ale również dla pasjonatów historii oraz wszystkich, którzy chcieliby dowiedzieć się czegoś więcej o tej małej ojczyźnie – zaprasza RCK. Wszystkie filmy można znaleźć tutaj: https://brzeski-parafianin.pl/category/kamienie-graniczne/

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj