Super-czytelnicy raciborskiej biblioteki trenowali pod okiem Patrycji Chomiczewskiej [WIDEO]

Czy książka i sport mogą iść w parze? Oczywiście! Na finał ferii zimowych Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu zaprosiła swoich czytelników na trening sportowo-literacki z Patrycją Chomiczewską.

Jak zostać „Super-czytelnikiem”? Wystarczy wstać z kanapy, chwycić w dłoń ulubioną książkę i ćwiczyć! Najlepiej w towarzystwie biblioteki i wspólnie z Patrycją Chomiczewską – zawsze uśmiechniętą, energetyczną i pozytywnie nastawioną do życia założycielką i właścicielką firmy HOBBY SPORT pływanie | nurkowania | aqua fitness | trening, licencjonowaną fizjoterapeutką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

- reklama -

W ramach spotkania, oprócz serii ćwiczeń dla fanów piłki nożnej, pływania czy lekkoatletyki oraz wzmacniających sylwetkę, zaprezentowane zostały także wybrane przez trenerkę najciekawsze książki o tematyce sportowej dostępne w zbiorach biblioteki, m.in. „Sport to jest to”, „Poka i Mina. Piłka nożna”, biografie sławnych piłkarzy, „Pływanie. Historia, zasady, trening”, „Lekkoatletyka”, „Rekordy olimpijskie”, „Skoczkowie. Tajemnice mistrzów” czy „Drużyna orłów”. Na koniec Patrycja Chomiczewska zaproponowała zestaw ćwiczeń z wykorzystaniem książek oraz zachęciła dzieci i młodzież do aktywnego czytania.

Nagranie treningu można znaleźć na kanale YouTube biblioteki

/MiPBP Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj