Lodowisko na raciborskim rynku znów otwarte

Lodowisko

Ośrodek Sportu i Rekreacji poinformował, że od 13 lutego lodowisko na rynku będzie ponownie otwarte. Jazdę na łyżwach będzie umilać muzyka i kolorowe oświetlenie. Wstęp na lodowisko jest bezpłatny.

Aby zadbać o komfort jazdy konieczna jest przerwa techniczna na oczyszczenie lodu, OSiR wykonuje ją codziennie w godzinach 15.00 – 16.00. – W trosce o środowisko i budżet  nie uruchamiamy agregatu. Korzystamy z naturalnego mrozu i tak długo jak utrzyma się minusowa temperatura i lód czekamy na Was na rynku codziennie, siedem dni w tygodniu w godzinach 10.00 – 20.00 – przekazuje OSiR.

- reklama -

Przypominamy, że na lodowisku można nie tylko jeździć, ale też wypożyczyć łyżwy, kask oraz jeździk do nauki jazdy. Na miejscu działa również punkt ostrzenia łyżew. Przed wejściem na obiekt obowiązuje dezynfekcja dłoni, a na tafli i w jej obrębie konieczne jest zasłanianie ust i nosa. Sprzęt wypożyczany na lodowisku jest dezynfekowany po każdym użyciu. Przypominamy o zachowaniu dystansu społecznego. Istnieje możliwość rezerwacji dla grup zorganizowanych.

/OSiR Racibórz oprac. c/

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here