Budowa nowego bloku przy ul. Łąkowej mocno zaawansowana

lakowa
Planowane zakończenie prac budowlanych nastąpi najprawdopodobniej w połowie lipca

Planowane zakończenie prac budowlanych nastąpi najprawdopodobniej w połowie lipca.

Budowa nowego bloku mieszkalnego przy ul. Łąkowej jest już mocno zaawansowana. Aktualnie prowadzone są prace wykończeniowe i elewacyjne. Niedługo nastąpi zakończenie robót budowlanych. – Zakończono stan surowy zamknięty, jesteśmy na etapie robót wykończeniowych, elewacyjnych, robót związanych z tynkowaniem ścian, wylewkami wewnątrz budynku. Wszystkie instalacje podtynkowe zostały wykonane i to zarówno instalacje elektryczne, jak również hydrauliczne – mówi Bartłomiej Głowacki z firmy Borbud.

- reklama -

Planowane zakończenie prac budowlanych nastąpi najprawdopodobniej w połowie lipca.

Mieszkania w nowo wybudowanym budynku przy ul. Łąkowej to oferta skierowana dla osób spełniających kryteria określone w Uchwale Rady Miasta Racibórz z dnia 24 lutego 2021 r. w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miasta Racibórz. Są to zarówno osoby oczekujące na najem mieszkania w ramach tzw. listy, czyli uwzględnione w wykazie osób uprawnionych do zawarcia umowy najmu lokalu wchodzącego w skład mieszkaniowego zasobu gminy w 2021 r., a także osoby będące najemcami lokali komunalnych.

Nabór wniosków będzie trwał w okresie od 1 do 30 kwietnia. Wniosek dostępny będzie od 1 kwietnia w Wydziale Lokalowym Urzędu Miasta Racibórz pok. 17 bądź na stronie www.bipraciborz.pl (sprawy w urzędzie/według wydziałów/wydział lokalowy). Wszelkie informacje można uzyskać pod nr telefonu 32 755 06 12.

fot. UM Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj