I Zamkowy Pchli Targ w Raciborzu [ZDJĘCIA]

I Zamkowy Pchli Targ w Raciborzu

To pierwsze takie wydarzenie, które odbyło się na Zamku Piastowskim. Kolejne edycje będą miały miejsce w trzecią sobotę każdego miesiąca.

W sobotnie przedpołudnie 29 maja na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu ruszył I Zamkowy Pchli Targ. To pierwsze takie wydarzenie organizowane w dawnej siedzibie Piastów. Będzie się odbywało ono cyklicznie, w trzecią sobotę każdego miesiąca od godz. 10:00. Na kolejną edycję organizatorzy zapraszają 19 czerwca. Wstęp na wydarzenie, jak i udział wystawców jest bezpłatny. – Jeżeli jesteś posiadaczem porcelany, pocztówek, monet lub innych tego typu bibelotów, a może własnoręcznie tworzysz dekoracje lub ozdoby z ceramiki, biżuterii, drewna, a może masz nieszablonowe ubrania lub zabawki, to będziesz miał niebywałą okazję do przedstawienia swoich zbiorów, dzieł i talentu! – zachęca zamek.

- reklama -

– Informujemy, że posiadamy własne stragany, stylizowane na średniowieczne, jest ich jednak tylko 10 sztuk, jak i dopuszczamy własne ekspozycje sprzedających, w tym sprzedaż z dziedzińca. W godzinach porannych, przed otwarciem imprezy, umożliwiamy wjazd samochodami na zamkowy dziedziniec. Jeśli masz pytania, jesteśmy do twojej dyspozycji pod numerem telefonu: +48 32 414 02 33 lub mailowo: [email protected] – informują organizatorzy.

fot. Zamek Piastowski
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj