Architektura na PWSZ w Raciborzu. Ważna informacja dla kandydatów

Fot. archiwum portalu

PWSZ w Raciborzu prowadzi nabór na studia na kierunku architektura. 24 września odbędzie się egzamin wstępny sprawdzający uzdolnienia.

– Rozpocznij studia na kierunku Architektura w Instytucie Architektury PWSZ w Raciborzu. To jedyne studia architektoniczne na Śląsku o profilu praktycznym. Masz ostatnią możliwość dołączenia do grona studentów Architektury jeszcze w tym roku akademickim – zachęca raciborska uczelnia.

- reklama -

PWSZ przekonuje, że studiując architekturę w Raciborzu studiujesz blisko domu i nie jesteś anonimowym studentem. Masz wyjątkową możliwość pracy w małych grupach. – Już od I roku studiów stajesz się jednym z nas. Zajęcia prowadzimy w sposób aktywny uczestnicząc w wyjazdach, warsztatach i programach unijnych – zachęca uczelnia.

– W trakcie studiów uczysz się, wspierany przez nauczycieli akademickich, otrzymując wskazówki do pracy i rozwoju. Taki sposób kształcenia sprawdza się, a dowodem na to są liczne osiągnięcia naszych studentów, których prace są wyróżniane i nagradzane nie tylko w krajowych konkursach architektonicznych ale i za granicami co pozwala nam konkurować z uznanymi ośrodkami akademickimi i jest powodem naszej wielkiej dumy – przekazuje Kamil Szypuła z PWSZ Racibórz.

Więcej informacji tutaj

/materiał nadesłany oprac. c/c

- reklama -

KOMENTARZE

Please enter your comment!
zapoznałem się z regulaminem
Please enter your name here