V edycja Raciborskiej Giełdy Talentów

raciborska-gielda-talentow-19-1
Raciborska Giełda Talentów 2019

Raciborska Giełda Talentów to konkurs mający na celu pokazać, jakie perełki kryją się w Raciborzu i wyróżnić najlepszych z najlepszych.

Ruszyła rejestracja uczestników do piątej Raciborskiej Giełdy Talentów organizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta Racibórz. To konkurs mający na celu pokazać, jakie perełki kryją się w Raciborzu i wyróżnić najlepszych z najlepszych. Składa się on z dwóch etapów: eliminacji (23 maja) i finału (4 czerwca), do którego może dostać się pięciu uczestników lub grup występujących. Udział w konkursie mogą brać soliści, duety i również grupy, liczące maksymalnie pięć osób.

- reklama -

Tym razem na zwycięzców nie czekają trzy nagrody główne, ale aż sześć takich jak np. profesjonalne nagranie singla w studiu czy voucher dla pięciu osób na wyjazd do parku rozrywki Energylandia. Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach: wokalno-instrumentalnej i taneczno-sportowej. – Więc jeśli śpiewasz, tańczysz, grasz na instrumencie lub masz inny ciekawy talent i masz między 7 a 21 lat – nie zwlekaj! – zachęcają organizatorzy.

Rejestracja trwa na stronie: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd4IeiyMsnJ79LGQ47TMGkN6so1jHEiMLM6_85vf6VbjbudEA/viewform?usp=sf_link.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj