Zawodniczki RTW z powołaniem do kadry narodowej

rtw
Zawodniczki RTW z powołaniem do kadry narodowej

Emilia Daszewska – trzykrotna mistrzyni Polski oraz Natalia Wramba i Martyna Drobny – medalistki mistrzostw Polski wezmą udział w zgrupowaniu w Cetniewie.

Dobra wiadomość trafiła do Raciborza z Polskiego Związku Kajakowego i Związku Sportowego SUP. Trzy zawodniczki Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego otrzymały powołanie do kadry narodowej i na zgrupowanie, które odbędzie się w grudniu w Centralnym Ośrodku Sportu w Cetniewie. Są to: Emilia Daszewska – trzykrotna mistrzyni Polski oraz Natalia Wramba i Martyna Drobny – medalistki mistrzostw Polski. Trenerem jest Mariusz Miczek.

- reklama -

– Paddleboarding obrał dobry tor. Już prawie pewne, że w Los Angeles SUP zostanie olimpijską konkurencją. Warto zaznaczyć, że zawodniczki RTW osiągają już wielkie sukcesy nie tylko na arenie Polski, ale również na wodach międzynarodowych. To ciężka praca i warunki, jakie panują na Odrze, pozwalają osiągnąć już tak wysoki poziom po kilku sezonach. To raciborski klub jest najlepszy w Polsce. To nie Wałcz, nie Poznań czy Warszawa. To własnie w Raciborzu od kilku sezonów SUP nabiera rozpędu i ma bardzo mocny fundament. RTW podczas pierwszych swoich mistrzostwa Polski zdobył pięć medali – w 2019 r., a 2022 r. w Jastarni już aż 25 medali i 11 tytułów mistrza Polski – podkreśla RTW.

fot. RTW
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj