Woj. śląskie otworzyło swoje biuro w Abu Zabi

abu zabi
Przedsiębiorcy z woj. śląskiego mogą korzystać z usług Regionalnego Biura w Abu Zabi. Fot. Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego

– Dwie najlepsze strefy ekonomiczne na świecie łączą swoje siły – podkreślił Janusz Michałek, prezes KSSE. Woj. śląskie od dwóch lat prowadzi aktywne działania z partnerem emirackim.

Województwo śląskie otworzyło w czwartek swoje biuro regionalne w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. – Umacniamy międzynarodowe relacje gospodarcze na Polsko-Emirackim Forum Gospodarczym. Przedsiębiorcy ze śląskiego mogą korzystać z usług Regionalnego Biura w Abu Zabi. To atut, który z pewnością będzie korzystny dla biznesu – przekonywał marszałek województwa śląskiego Jakub Chełstowski podczas „Abu Dhabi – Poland Business Forum”.

- reklama -

W misji gospodarczej śląskich skierowanej do  śląskich przedsiębiorców z sektora MŚP działających w branżach energetyki, przemysłu 4.0 oraz IT i ICT uczestniczy kilkanaście firm z regionu. Odwiedzili oni m.in. Strefę Przemysłową KIZAD w Abu Dhabi oraz największą wolną strefę na świecie Jebel Ali Free Zone. Odbyli również szereg spotkań w formule B2B z potencjalnymi kontrahentami w Dubaju.

przycisk-plusy

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj