Piłkarze z rocznika 2015 rywalizowali w Krzanowicach [ZDJĘCIA]

unia raciborz
Piłkarze z rocznika 2015 rywalizowali w Krzanowicach

Rywalizacja odbyła się systemem „każdy z każdym”. Nie była prowadzona klasyfikacja, a mecze rozgrywane były w przyjaznej atmosferze przy udziale kibiców.

10 grudnia na hali sportowej w Krzanowicach miał miejsce halowy turniej piłki nożnej chłopców rocznika 2015. Organizatorem była Unia Racibórz Sp. z o.o. W rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny: APN Knurów, Football Stars Racibórz, GKS Jastrzębie, Winners Gołkowice oraz gospodarz – Unia Racibórz. Rywalizacja odbyła się systemem „każdy z każdym”. Nie była prowadzona klasyfikacja, a mecze rozgrywane były w przyjaznej atmosferze przy udziale kibiców. W czasie gry były bramki, asysty, interwencje bramkarskie. Na zakończenie przygotowano statuetki oraz medale, na których można było wyczytać „Nigdy się nie poddawaj”.

- reklama -

Unia Racibórz planuje zorganizować kolejne turnieje dla rocznika 2015, do którego trwa nabór uzupełniający. Klub zaprasza wszystkich chętnych chłopaków i dziewczyny na treningi. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 697 860 168.

fot. Unia Racibórz
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj