Podaj Prezent. Raciborzanie pokazali serce [ZDJĘCIA]

podaj prezent raciborz
Podaj Prezent. Raciborzanie pokazali serce

Kolejny raz choinka na raciborskim rynku stała się punktem łączącym raciborzanki i raciborzan o wielkim sercu z mieszkańcami będącymi w potrzebie.

W minioną sobotę, pomimo mrozów i śniegu, kolejny raz raciborzanie pokazali serce i dali serce osobom potrzebującym. Odbyła się wtedy kolejna edycja akcji „Podaj Prezent” zorganizowanej przez wolontariuszy Stowarzyszenia Polska 2050. Kolejny raz choinka na raciborskim rynku stała się punktem łączącym raciborzanki i raciborzan o wielkim sercu z mieszkańcami będącymi w potrzebie, którym anonimowy prezent miał szansę sprawić radość i dać namiastkę atmosfery świątecznej.

- reklama -

Organizatorkę całego zamieszania, Beatę Górka, nie zniechęcił ani mróz, ani śnieg. Determinacja co do chęci niesienia pomocy ponownie zwyciężyła. Jak sama mówi: „jest MOC!” i tą mocą zarażała wszystkich wokół.

– My, wolontariusze Stowarzyszenia Polska 2050 w powiecie raciborskim, serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyczynili się do realizacji tegorocznej akcji. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli w dotarciu z informacją do darczyńców i do obdarowywanych. Dziękujemy wszystkim tym, którzy ofiarowali prezenty. Życzymy wam wesołych, radosnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku – piszą wolontariusze.

fot. Stowarzyszenie Polska 2050
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj