Zuchwała kradzież przy ul. Londzina. Sprawca zatrzymany

policja kradziez
Fot. KPP w Raciborzu

Do kobiety, która układała rzeczy w bagażniku swojego samochodu, podszedł mężczyzna, który wykorzystując jej nieuwagę, wyjął portfel z jej torebki.

Raciborscy kryminalni ustalili i zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który ukradł z torebki portfel. Grozi mu nawet do 8 lat więzienia.

- reklama -

Do kradzieży doszło w poniedziałek około godziny 16:30 na parkingu przy ul. Londzina w Raciborzu. Do kobiety, która układała rzeczy w bagażniku swojego samochodu, podszedł mężczyzna, który wykorzystując jej nieuwagę, wyjął portfel z jej torebki. Kobieta po chwili zorientowała się, że została okradziona i natychmiast wezwała patrol, podając przy tym dokładny rysopis sprawcy. W portfelu znajdowały się dwie karty płatnicze oraz gotówka w kwocie około 600 zł. Sprawą zajęli się raciborscy kryminalni, którzy dzięki dobremu rozpoznaniu środowiska przestępczego bardzo szybko ustalili tożsamość sprawcy. Okazał się nim 49-letni mieszkaniec powiatu raciborskiego. Mężczyzna już następnego dnia został zatrzymany, a następnie doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Raciborzanin przyznał się do winy, a o jego dalszym losie będzie decydował sąd. Grozi mu nawet 8 lat więzienia.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj