Warsztaty modelarskie w Klubie Ojca [ZDJĘCIA]

klub ojca
Warsztaty modelarskie w Klubie Ojca

Dwie godziny wystarczyły, aby młodzi adepci sztuki modelarskiej mogli zobaczyć i nacieszyć się efektem wspólnie wykonanej pracy.

Kwietniowe spotkanie Klubu Ojca w raciborskiej bibliotece zgromadziło liczne grono rodziców z dziećmi. Gościem biblioteki był Andrzej Beracz, znany raciborski modelarz i pasjonat, który poprowadził warsztaty modelarskie. Na wstępie krok po kroku zostały przedstawione zasady sklejania, organizacji pracy i sposoby użycia niezbędnych narzędzi. A potem rozpoczęło się wycinanie, dopasowywanie i sklejanie drobnych elementów konkretnego modelu.

- reklama -

Modelarstwo uczy dokładności, cierpliwości i kreatywności. Dwie godziny wystarczyły, aby młodzi adepci sztuki modelarskiej mogli zobaczyć i nacieszyć się efektem wspólnie wykonanej pracy. Obserwując zaangażowanie uczestników, można wysunąć śmiały wniosek, że sklejanie modeli samolotów przypadło do gustu nie tylko dzieciom. ale również dorosłym.

Kolejne spotkanie Klubu Ojca odbędzie się 20 maja o godz. 11:00. Gościem biblioteki będzie Marcin Pałasz, autor m.in. serii książek o psie Elfie. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025.

fot. MiPBP w Raciborzu
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj