Ukradł alkohol i miał narkotyki. 27-latek zatrzymany w Kietrzu

policja
Kradzież sklepowa i narkotyki powodem zatrzymania dwóch mężczyzn

Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2,50 grama substancji Alfa PiP.

W ręce raciborskich kryminalnych wpadł 27-latek związany z kradzieżą alkoholu. Ponadto posiadał przy sobie narkotyki. Zatrzymany został również drugi mężczyzna, który także posiadał narkotyki.

- reklama -

Raciborscy policjanci poszukiwali złodzieja sklepowego, który w Raciborzu na terenie jednego z marketów dokonał kradzieży alkoholu o wartości ponad 680 zł. Do przestępstwa doszło 26 kwietnia. Jeszcze tego samego dnia policjanci uzyskali informację, że złodziej wraz z drugim mężczyzną poruszają się volkswagenem w kierunku Kietrza. Stróżę prawa ruszyli śladem za sklepowym złodziejem. W Kietrzu na ul. Długiej zatrzymali 27-latka związanego z kradzieżą alkoholu. W trakcie czynności ujawnili przy nim substancje psychoaktywne. Po chwili w ręce kryminalnych na ul. Traugutta wpadł 25-letni kierowca golfa. Mężczyzna także posiadał narkotyki. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 2,50 grama substancji Alfa PiP.

Obaj panowie trafili do policyjnego aresztu. 27-latkowi grozi 5 lat pobytu za kratkami, natomiast 25-latek może spędzić nawet do 3 lat w więzieniu.

fot. KPP
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj