Złodziej volkswagena z ul. Fabrycznej zatrzymany

policja zlodziej
Fot. KPP Racibórz

32-latek będzie się też tłumaczył ze zlekceważenia sądowego zakazu kierowania pojazdami. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.

Policjanci z raciborskiego Wydziału Prewencji zatrzymali 32-latka podejrzanego o kradzież samochodu. Mężczyzna będzie też tłumaczył się za lekceważenie wyroku sądu związanego z zakazem jazdy.

- reklama -

Do kradzieży volkswagena doszło we wtorek w nocy przy ul. Fabrycznej w Raciborzu. Raciborscy policjanci po przyjęciu informacji o przestępstwie przystąpili do działania. Już po trzech godzinach podczas patrolu mundurowi z prewencji zauważyli w rejonie ul. Tadeusza Kościuszki skradzionego volkswagena. Za kierownicą siedział 32-letni mężczyzna. Kierowca na widok mundurowych wyraźnie się zdenerwował. Podczas sprawdzenia samochodu w policyjnych bazach danych potwierdziło się, że pojazd jest skradziony. Co więcej, mężczyzna będzie się tłumaczył za zlekceważenie sądowego zakazu kierowania pojazdami. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Został objęty policyjnym dozorem, grozi mu nawet 10 lat pobytu w więzieniu.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj