37-letni raciborzanin zatrzymany za posiadanie marihuany

policja marihuana
Fot. KPP Racibórz

Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli środki, z których łącznie można było przygotować kilkadziesiąt działek dilerskich marihuany.

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca Raciborza, u którego w garażu znaleźli kilkadziesiąt działek dilerskich marihuany. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi kara do 3 lat więzienia.

- reklama -

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu uzyskali informację, że w jednym z garaży w gminie Pietrowice Wielkie znajdują się narkotyki. Po przyjeździe na miejsce natrafili na 37-latka właściciela, który twierdził, że nie ma żadnych środków zabronionych. Po chwili mundurowi znaleźli jednak woreczek foliowy z zapięciem strunowym z zawartością suszu roślinnego. Badanie testerem wykazało, że jest to marihuana.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli środki, z których łącznie można było przygotować kilkadziesiąt działek dilerskich marihuany. Mieszkańcowi Raciborza za posiadanie narkotyków, grozi teraz kara nawet do 3 lat więzienia.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj