XX Gwiazdka Serc. RIG i MDK organizują konkurs plastyczny

XIX Gwiazdka Serc

W tym roku tytuł konkursu plastycznego brzmi tak, jak hasło przewodnie koncertu, czyli „XX Randka z Gwiazdką”.

Raciborska Izba Gospodarcza we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Raciborzu zapraszają uczniów klas I-VIII raciborskich szkół podstawowych i placówek do udziału w konkursie plastycznym. Konkurs towarzyszy dorocznemu Koncertowi Charytatywnemu „Gwiazdka Serc”, który na stałe wpisał się już w kalendarz raciborskich Imprez. Organizatorem wydarzenia jest Raciborska Izba Gospodarcza.

- reklama -

W tym roku tytuł konkursu plastycznego brzmi tak, jak hasło przewodnie koncertu, czyli „XX Randka z Gwiazdką”. Temat jest bardzo szeroki, związany zarówno z pomaganiem, świętami, randkowaniem i miłością.

Prace należy składać do 30 listopada w siedzibie Młodzieżowego Domu Kultury. Do 6 grudnia nastąpi rozstrzygnięcie konkursu, a informacje dostępne będą na stronach internetowych organizatorów i FB MDK. Wystawa nagrodzonych prac będzie miała miejsce 8 grudnia w trakcie Koncertu Charytatywnego Gwiazdka Serc w Raciborskim Centrum Kultury. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się z kolei 21 grudnia podczas koncertu świątecznego w Młodzieżowym Domu Kultury w Raciborzu.

Czytaj także: Jubileuszowa 20. edycja koncertu charytatywnego Gwiazdka Serc

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj