Gala Strike King w Wieliczce z raciborskim akcentem

bartosz slodkowski
Bartosz Słodkowski

W gali Strike King weźmie udział Bartosz Słodkowski, który systematycznie przygotowuje się do walk w raciborskim Łamatorze.

13 stycznia w Kopalni Soli w Wieliczce odbędzie się pierwsza edycja gali Strike King. Będą to starcia w kick-boxingu w małych rękawicach. Podczas tego wydarzenia będzie można zobaczyć turniej, którego zwycięzca zgarnie 100 tys. zł. Gala będzie transmitowana w usłudze PPV.

- reklama -

Wydarzenie to będzie miało raciborski akcent. Weźmie w nim udział Bartosz Słodkowski, który systematycznie przygotowuje się do walk w raciborskim Łamatorze. Jego przeciwnikiem w formule K1 w małych rękawicach będzie Mariusz Wach – były posiadacz pasów WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej. Ten ponaddwumetrowy pięściarz zwyciężał 38 razy na zawodowym ringu, w tym 20 razy przez nokaut. Natomiast Bartosz Słodkowski to pięciokrotny mistrz Europy w Taekwondo-do ITF. W 2023 r. został mistrzem świata w kickboxingu WAKO. Jest założycielem i trenerem Klubu Sportów Walki Gorilla w Głubczycach.

fot. Łamator
oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj