Klub Ojca – laurki dla dziadków [relacja]

W sobotę 13 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Ojca. Spotkania Klubu odbywają co miesiąc w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej im. Ryszarda Kincla w Raciborzu i na które Biblioteka zaprasza nie tylko ojców, ale i całe rodziny.

- reklama -

Pierwsze spotkanie Klubu Ojca w tym roku poświęcone było niezwykle ważnym osobom w rodzinie. Dzieci korzystając z małej pomocy rodziców wykonały laurki, które ucieszą każdą Babcię i każdego Dziadka. Rola Dziadków w życiu wnuków jest ogromna. To oni często poświęcają czas na wspólną zabawę, opiekują się i dają poczucie miłości. Relacje Dziadków z wnukami są równie ważne dla obu pokoleń.

Następne spotkanie odbędzie się w sobotę 24 lutego o godz. 10.00. Uczestnicy będą konstruować helikoptery, wiatraki, łaziki oraz inne ciekawe konstrukcje z klocków LEGO, by następnie ożywić je dzięki technice programowania.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmowane w EURECE-Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży (ul. Kasprowicza 12) lub pod numerem tel. 32 415 37 24 wew. 26 i 500 334 249, e-mail [email protected]

Zapraszamy nie tylko członków Klubu.

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj