29-letni raciborzanin zaatakował „tulipanem” na ul. Długiej

Policja
Policja

Poszkodowany z ranami ciętymi pleców i ręki trafił do szpitala. Sprawcę zatrzymali policjanci w okolicy targowiska w czasie wolnym od służby.

Raciborscy policjanci w czasie wolnym od służby zatrzymali mężczyznę, który dzień wcześniej ranił drugiego mężczyznę stłuczoną szklaną butelką. Napastnik został oskarżony o uszkodzenie ciała, co może skutkować karą do dwóch lat więzienia.

- reklama -

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowy wieczór na ul. Długiej w Raciborzu. 29-letni mieszkaniec Raciborza zaatakował innego mężczyznę tzw. „tulipanem” i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci z prewencji, którzy przybyli na miejsce, udzielili pierwszej pomocy rannemu, który z ranami ciętymi pleców i ręki został przetransportowany do szpitala. Następnego dnia kryminalni ustalili tożsamość sprawcy. We wtorkowe popołudnie, będąc już poza służbą, zauważyli podejrzanego w rejonie targowiska. Natychmiast podjęli działania i poinformowali dyżurnego o sytuacji.

29-letni napastnik został aresztowany i osadzony w policyjnym areszcie. Usłyszał zarzut uszkodzenia ciała, za co grozi do dwóch lat więzienia. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór oraz zakaz zbliżania się i kontaktowania z poszkodowanym.

oprac. /kp/

- reklama -

KOMENTARZE

Proszę wpisać swój komentarz!
zapoznałem się z regulaminem
Proszę podać swoje imię tutaj